Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Obsługa zamówień realizowanych przez magazyn centralny,
  • Parowanie dokumentów magazynowych z fakturą,
  • Merytoryczny opis faktur zakupowych,
  • Wyjaśnianie rozbieżności.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w podobnym obszarze,
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, zdolności analityczne, komunikatywność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
  • Parking dla pracowników,
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544