Specjalista ds. Ekonomicznych Kontraktu - rekrutacja online
  • Świdwin
Świdwin, Świdwin, zachodniopomorskie, Polska
HRK S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Ekonomicznych KontraktuMiejsce pracy: Świdwin

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • analiza procesów budowlanych pod kątem wsparcia przez system informatyczny;
  • utrzymywanie i aktualizacja katalogu zasobów wykorzystywanych w kalkulacji;
  • przygotowywanie budżetów/prognozy wyników finansowych na prowadzonych robotach z zakresu budownictwa przemysłowego;
  • przygotowanie i analiza kosztów bezpośrednich i pośrednich budowy w programie iTWO w łączności z kadrą budowy;

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w kalkulacji lub controllingu kosztów projektów budowlanych;
  • znajomość metodologii prowadzenia projektów budowlanych lub informatycznych;
  • znajomość narzędzi do kalkulacji robót budowlanych, w szczególności RIB iTWO;
  • biegła znajomość MS Excel oraz MS Project;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2);

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju po stronie firmy będącej liderem wśród generalnych wykonawców;
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do karty Multisport);
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość pracy w formie hybrydowej;

  • Praca Świdwin
  • Świdwin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584