Specjalista ds. Ekonomicznych Kontraktu - rekrutacja online
  • Świętoszów
dolnośląskie, Świętoszów, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - lidera w zakresie generalnych wykonawców w branży budowlanej - poszukujemy Specjalisty ds. Ekonomicznych Kontraktu.Będzie to zatrudnienie w dziale budownictwa przemysłowego.

Specjalista ds. Ekonomicznych KontraktuMiejsce pracy: Świętoszów

ZAKRES ZDAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie i współprowadzenie budżetu;
  • dekretacja faktur kosztowych w systemie księgowym;
  • sporządzanie rozliczeń i wniosków o płatność;
  • współpraca z Inwestorem i podwykonawcami;
  • nadzorowanie zgodności realizacji zawartych umów i rozliczeń;
  • weryfikacja umów, aneksów od strony ekonomicznej;
  • kontrolowanie rozrachunków z podwykonawcami i odbiorcami;
  • sporządzanie wniosków o płatność.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne/finansowe lub budowlane);
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • obsługa pakietu MS Office;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • otwartość i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY;

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna;
  • zgrany zespół i miła atmosfera pracy.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567