Specjalista ds. ekonomicznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DOM 3E S.A.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji kontraktów budowlanych od strony finansowej oraz kontrola rozliczeń bieżących i końcowych budów
  • przygotowywanie raportów finansowych dot. wyników poszczególnych kontraktów budowlanych
  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania
  • dostarczanie informacji ekonomicznych o kontrakcie na potrzeby wewnętrzne organizacji
  • monitorowanie procesu płatności
  • nadzór nad spójnością i poprawnością raportowanych przez Koordynatorów Projektów danych finansowych związanych z realizowanymi projektami
  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń
  • weryfikacja rozliczeń z podwykonawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe lub budowlane
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstawowych zasad księgowych, przepisów podatkowych oraz zagadnień rachunkowości finansowej
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • umiejętności analityczne, skrupulatność i dokładność
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań

To oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i wymianę doświadczeń w zespole
  • realny wpływ na sukces firmy
  • pracę w trybie hybrydowym oraz świetną lokalizację biura (Rondo ONZ
  • prywatną opiekę medyczną w pakiecie premium
  • dopłatę do karty multisport
  • dużą samodzielność w działaniu
  • zgrany zespół dający wsparcie i motywację
  • wiele ciekawych wydarzeń w tym m.in. możliwość udziału w prestiżowych targach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

DOM 3E S.A.

DOM 3E jest spółką budującą domy w ekologicznej technologii SYSTEM 3E. Udało nam się przełamać schematy utrwalone w polskim i światowym budownictwie, tworząc system wznoszenia ścian jednowarstwowych na bazie Elementów 3E z perlitu. Budujemy metodą klik-klik - bez zaprawy, bez docieplenia, bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie. Nasze autorskie rozwiązanie rewolucjonizuje rynek, nadając nowy wymiar budownictwu. W DOM 3E budową zajmujemy się kompleksowo - od A do Z - dbając o najwyższą jakość obsługi naszych klientów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DOM 3E S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondzie ONZ 1, 00-124 Warszawa, KRS 0000833770, NIP 525-281-97-42, REGON 385864937, w celu i w zakresie niezbędnym w procesie prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Wyrażam zgodę, aby moje dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych były przetwarzane przez DOM 3E S.A. w celach rekrutacji przyszłych przez okres do dwóch lat. Udział w procesie rekrutacyjnym oznacza wyrażenie obu zgód, o których mowa powyżej. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: hr@dom3e.com.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233