Specjalista ds. e-commerce
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa stron www i sklepu internetowego (pomoc klientom, zgłaszanie błędów i naprawa ich, aktualizacje, wprowadzanie nowych produktów etc.);
  • pomoc w pozycjonowaniu firmowych stron www oraz sklepu internetowego;
  • tworzenie i aktualizacja treści na firmowych stronach www;
  • pomoc przy rozwijaniu, tworzeniu o wprowadzaniu nowych funkcjonalności.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomości obsługi CMS WordPress;
  • podstawy HTML, CSS, PHP;
  • znajomości tematów związanych z pozycjonowaniem stron internetowych na średnim poziomie;
  • samodzielności i kreatywnego podejścia;
  • umiejętności rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio;
  • wynagrodzenie na okres próbny 5400 brutto, po - 6900 brutto
  • pracę od pon do pt w godzinach 8-16;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • benefity: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, zniżki na produkty firmy;
  • solidny onboarding;
  • spotkania integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y, prześlij swoje CV za pomocą formularza aplikacyjnego. Lub skontaktuj się pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417