Specjalista ds. dokumentacji i prawa żywnościowego
  • Poniec
Poniec, Poniec, wielkopolskie, Polska
SmakMAK Sp. z o.o. Strzyżewice
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie deklaracji składnikowej produktów
  • Przygotowywanie specyfikacji wyrobu gotowego
  • Uzupełnianie dokumentacji technologicznej według wymagań poszczególnych klientów
  • Koordynowanie przepływem dokumentacji technologicznej
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Weryfikacja etykiet pod kontem aktualnych wymagań prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - Technologia Żywności lub pokrewne kierunki
  • Znajomość prawa żywnościowego
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej o profilu żywnościowym (min.1 rok)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość pakietu Office
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość doskonalenia i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego dla pracownika i rodziny

  • Praca Poniec
  • Poniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388