Specjalista ds. Digital Marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Zeroone Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Pracodawca to renomowana firma znajdująca się w czołówce rynku mikro finansowania.

Decydując się na współpracę:

  • będziesz pracować nad różnorodnymi i wymagającymi projektami, które pozwolą Ci na wykorzystanie twojej kreatywności i wiedzy.
  • będziesz miał pod opieką stałe projekty,
  • będziesz pracować w przyjaznym środowisku
  • będziesz miał stałe wynagrodzenie oraz będziesz doceniany

Opis stanowiska

  • Samodzielne opracowywanie i prowadzenie kampanii internetowych
  • Analiza, monitorowanie i raportowanie efektywności komunikacji marketingowej
  • Testowanie nowych funkcji, funkcjonalności, produktów, web aktualizacji na stronach internetowych (customer journey)
  • Optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO oraz użyteczności (UX/UI)
  • Opracowywanie i wdrażanie A/B testów
  • Wsparcie sprzedaży, opracowanie planu zwiększenia ruchu na stronie i generacji leadów
  • Utrzymywanie efektywnej komunikacji wewnętrznej w zakresie prowadzonych działań marketingowych (sms/email)
  • Planowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych
  • Prowadzenie i aktualizacja treści przez CMS

Wymagania

  • Min. 2 lata praktycznego doświadczenia w internet marketingu / performance (digital)
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie, jak i piśmie (min. C2 lub ojczysty)
  • Wysoko rozwinięta kreatywność i myślenie analityczne
  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii, strategii i planów Internet marketingowych
  • Dobra znajomość HTML, CSS, Figma (bez programowania)
  • Doświadczenie w digital, w tym w obszarze SMM, content marketingu
  • Zdolność ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów
  • Znajomość SEO, UI/UX
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami: Google Ads, Meta Ads, GA4, GTM, Hotjar lub Clarity, etc.
  • Praktyczne doświadczenie: SEM, PPC, Social Media, programy partnerskie (affiliate marketing), email/sms marketing, marketing automation, retargeting, display
  • Rozumienie co to jest CPM, CPA, CPS, CTR, ROI, itd.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość API, SQL
  • Jira, Confluence

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Premię roczną
  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze na Mokotowie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych niestandardowych pomysłów i strategii
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584