Specjalista ds. digital marketingu
  • Warszawa
specjalista ds. digital marketingu
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Cenisz sobie możliwość samodzielnej pracy przy prowadzeniu kampanii marketingowych, a równocześnie chcesz być częścią zespołu? Praca z nowoczesnymi narzędziami sprawia Ci frajdę i szukasz miejsca, gdzie możesz stale się rozwijać? Dołącz do zespołu marketingu w Randstad Polska!

Wymagania

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w systemie hybrydowym (możliwość 3 dni w domu tygodniowo)
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatywy
  • stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne doświadczonych współpracowników
  • premie co 6 miesięcy
  • świadczenia pozapłacowe (system kafeteryjny samodzielnie wybierasz benefity z dostępnego szerokiego zestawu)
  • możliwość szkoleń stacjonarnych oraz online, dofinansowanie do szkoleń/studiów podyplomowych
  • pracę w zgranym, kreatywnym zespole
  • zdalną rekrutację

Twoje zadania będą łączyły ze sobą działania w ramach kampanii marketingu rekrutacyjnego jak i odpowiedzialność za zarządzanie i usprawnianie strony www.

W ramach tego w zakres zadań będzie wchodziło:

  • współpraca z klientem wewnętrznym w ramach kampanii marketingu rekrutacyjnego
  • prowadzenie projektów i kampanii marketingowych mających na celu generowanie leadów (aplikacje kandydatów na oferty)
  • planowanie i realizacji kampanii marketingowych: briefowanie, tworzenie strategii i harmonogramu, zarządzanie budżetem, analiza danych,
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań, których celem jest zwiększanie satysfakcji kandydatów i pracowników (w ramach swoich codziennych obowiązków)
  • raportowanie, wyciąganie wniosków i rekomendacji
  • przygotowywanie raportów z kampanii (podsumowań w formie prezentacji zawierającej szczegółowe wyniki i KPI)
  • współpraca z agencjami marketingowymi przy prowadzonych kampaniach marketingowych
  • rekomendowanie działań marketingowych zmierzających do realizacji założonych celów biznesowych
  • uczestniczenie i prowadzenie spotkań z klientem wewnętrznym, w ramach propozycji możliwych działań, zdawanie raportu z ich wdrożenia, ewaluacji oraz podsumowania
  • stała analiza działań, wyciąganie wniosków oraz optymalizacja prowadzonych kampanii i projektów
  • praca w CMS - aktualizacja i tworzenie landing pages
  • tworzenie tekstów na potrzeby kampanii marketingowych, tekstów stron internetowych. redagowanie tekstów ofert pracy, tekstów stron www, haseł, tekstów reklam a FB, tekstów do umieszczenia na plakacie/ulotce
  • wdrażanie strategii rozwoju strony www.randstad.pl
  • współpraca z działem IT, zgłaszanie błędów, współpraca z centralą firmy
  • bieżące raportowanie wyników strony i proponowanie usprawnień  oraz aktualizacja treści
  • działania SEO we współpracy z agencją
  • obsługa ticketów z zapytaniami od pracowników wewnętrznych
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie redagowania tekstów ofert pracy
  • min 2-3 letniego doświadczenia w pracy w dziale marketingu (po stronie klienta lub w agencji reklamowej/marketingowej),
  • doświadczenia w zarządzaniu stroną internetową: praca w CMS, aktualizowanie treści, analityka ruchu na stronie, koordynowanie wdrażania usprawnień strony/naprawy błędów ze współpracy z centralą firmy
  • znajomości narzędzi marketingowych, zarówno offline jak i online
  • doświadczenia i umiejętności kompleksowego prowadzenia i zarządzania projektami marketingowymi
  • doświadczenia we współpracy z agencjami marketingowymi/digital/interaktywnymi
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
  • samodzielności, komunikatywności
  • lekkiego pióro: umiejętności redagowania tekstów oraz haseł reklamowych; podstawowej wiedza na temat SEO
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalne oraz prezentacyjne
  • dobrej organizacja pracy
  • umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków
  • zaawansowanej znajomość systemu CMS do zarządzania stroną (mile widziana znajomość Drupal)
  • dobrej znajomości Google Analytics, Hotjar, FB Ads Manager
  • podstawowej znajomość Jira, Google Tag Manager

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47