Specjalista ds. Customer Experience
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
BADAJ.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9. 6. 2024

BADAJ.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Świętochłowice
Pracodawca
Dodano
07.06.2024
Numer referencyjny
5131_3144

Twoje zadania:

- Analiza i optymalizacja ścieżek Klienta w celu zapewnienia doskonałego doświadczenia w każdym punkcie styku z firmą

- Wdrażanie strategii i inicjatyw mających na celu poprawę satysfakcji Klientów

- Monitorowanie i raportowanie wyników działań związanych z doświadczeniem Klienta

- Ścisła współpraca z działami marketingu, sprzedaży oraz obsługi Klienta w celu zrozumienia potrzeb i oczekiwań Klientów

- Monitoring procesów, które mają wpływ na doświadczenia Klientów

- Prowadzenie badań i analiz rynku oraz feedbacku od Klientów

- Regularna kontrola jakości obsługi Klienta, w celu zapewnienia zgodność z ustalonymi standardami oraz ciągłe doskonalenie procesów obsługi

- Rekomendowanie oraz projektowanie szkleń podnoszących standardy obsługi Klienta dla pracowników

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność wyciągania wniosków z danych

- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- Kreatywność i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów

- Znajomość narzędzi do analizy i monitorowania doświadczeń Klienta

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży medycznej

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych, karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków SmartLunch, wsparcie prawne)

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

- Możliwość pracy zdalnej

Jako Badaj.to, czylinowa marka wywodząca się z firmy Śląskie Laboratoria Analityczne, skupiamy się w 100% na zdrowiu naszych pacjentów. Nasza praca ma realny wpływ na poprawę świadomości znaczenia regularnych badań diagnostycznych. Celem jaki nam przyświeca jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości usług medycznych. Współpracuje z nami już ponad 700 osób min. diagności laboratoryjni, pracownicy punktów pobrań, kurierzy oraz pracownicy administracyjno - biurowi. Wszyscy dążymy do tego, by nasza praca miała realny wpływ na życie innych.

Poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Customer Experience. Jeśli jesteś pasjonatem doskonalenia doświadczeń klientów, a Twoja praca koncentruje się na dostarczaniu wyjątkowych wrażeń i budowaniu długoterminowych relacji z klientami, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851