Specjalista ds. ciągłego doskonalenia
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
mdm NT Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wspieranie i budowanie kultury ciągłego doskonalenia w całej organizacji

    • współtworzenie i aktualizacja standardów

    • wykorzystanie narzędzi lean six sigma w analizach zgłaszanych problemów, pomysłów i rekomendacji

    • raportowanie postępów realizowanych projektów optymalizacyjnych oraz efektów zastosowanych usprawnień

    • prowadzenie audytów, warsztatów i szkoleń w zakresie ciągłego doskonalenia

    • komunikacja i promocja realizowanych działań

WYMAGANIA:
          • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata w obszarze lean / ciągłego doskonalenia

          • inicjatywa i zaangażowanie

          • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy

          • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

          • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne

          • biegła znajomość pakietu MS Office (MS Excel)

          • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • certyfikat LEAN SIX SIGMA green belt / black belt
  • umiejętność zarządzania projektami

    OFERUJEMY:
    • stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
    • bogaty system benefitów
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku