Specjalista ds. BHP, PPOŻ i OŚ
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Dla naszego klienta, producenta o globalnym zasięgu posiadającego
60 zakładów na 5 kontynentach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska
miejsce pracy: Kraków północ

Oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego,
  • znajomości przepisów BHP, OŚ i PPOŻ,
  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń,
  • samodzielności,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min B2 (swobodna komunikacja).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 9 000zł brutto,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowoczesnym zakładzie,
  • bogaty pakiet benefitów:
    • opieka medyczna,
    • kursy i szkolenia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • bony świąteczne,
    • ubezpieczenie zdrowotne

Zadania

  • pełnienie obowiązków służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem,
  • podnoszenie świadomości personelu w zakresie BHP, PPOŻ i OŚ,
  • nadzorowanie zgodności prawnej Spółki z aktualnymi przepisami,
  • nadzorowanie dokumentacji,
  • organizacja szkoleń okresowych BHP oraz innych z zakresu OŚ i PPOŻ,
  • rozwijanie kultury bezpieczeństwa i ochrony środowiska poprzez określone działania.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087