Specjalista ds. BHP, ppoż. i ochrony środowiska
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Dla mojego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Elbląga szukam Specjalista ds. BHP, ppoż. i ochrony środowiska. Jeżeli masz doświadczenie w tym zakresie i szukasz rozwoju zapraszam do aplikacji!

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych w zakresie BHP
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. BHP lubpokrewnym w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie przy pracy z chemią i w w warunkach wybuchowych
  • Praktycznej znajomości przepisów prawnych w zakresie BHP, PPOŻ orazumiejętności stosowania ich w praktyce,
  • Znajomości przepisów z obszaru ochrony środowiska,
  • Prawa jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • Kartę sportową
  • Program PPK,
  • Owoce, kawę i herbatę,
  • Spotkania integracyjne.

Zadania

  • Inicjowanie i realizacja działań mających na celu doskonalenie procesów BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska, z naciskiem na budowanie organizacji o wysokich standardach bezpieczeństwa i zgodności z przepisami.
  • Wypełnianie obowiązków służby BHP zgodnie z przepisami, w tym prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP i PPOŻ.
  • Zapewnienie zgodności działań Pracodawcy z obowiązkami dotyczącymi BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.
  • Opracowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Dobór odpowiednich środków ochrony indywidualnej i zbiorowej w zależności od charakterystyki stanowisk pracy.
  • Tworzenie procedur i instrukcji w obszarach BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska.
  • Opiniowanie oraz aktywny udział w opracowywaniu rozwiązań i rekomendacji dotyczących nowych inwestycji oraz działań modernizacyjnych.
  • Ocena maszyn, urządzeń i procesów technologicznych pod kątem zgodności z przepisami prawa i wymogami bezpieczeństwa oraz formułowanie odpowiednich rekomendacji.
  • Zarządzanie procesem pomiarów środowiska pracy i podejmowanie działań mających na celu ograniczenie wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych.
  • Terminowe realizowanie przeglądów PPOŻ.
  • Nadzór nad gospodarką odpadami oraz procesem ich zarządzania.
  • Monitorowanie aktualności pozwoleń środowiskowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolnymi.

  • Praca Elbląg
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Elbląg
  • Technik ochrony środowiska Elbląg
  • Specjalista ds. ochrony danych Elbląg
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Elbląg
  • Specjalista ds. kadr i płac Elbląg
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Elbląg
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Elbląg
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Elbląg
  • Specjalista ds. Sprzedaży Elbląg
  • Specjalista ds. Zakupów Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087