SPECJALISTA DS. BHP i/lub P.POŻ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
21. 9. 2024

NARODOWY INSTYTUT GERIATRII, REUMATOLOGII I REHABILITACJIIM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHERposzukuje kandydata na stanowisko:SPECJALISTA DS. BHP i/lub P.POŻ

Ogólny zakres obowiązków:

  • Zgodnie z § 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2.09.1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy lub art. 4 Ustawy z dnia 24.08.1991 r. o ochronie przeciwpożarowej w tym m.in.:
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu P.POŻ / BHP,
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP / PPOŻ,
  • Tworzenie procedur, instrukcji i regulaminów z zakresu BHP / PPOŻ zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy / bezpieczeństwem pożarowym,
  • Sporządzanie raportów oraz analiz, dokumentacji powypadkowej,
  • Doradztwo technicznie w zakresie P.POŻ / BHP,
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego, sporządzenie instrukcji stanowiskowych.

Oczekujemy:

  • Aktualne uprawnienia przeciwpożarowe (Inspektor ochrony przeciwpożarowej),
  • Wykształcenie kierunkowe BHP / PPOŻ,
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa z obszaru BHP / PPOŻ,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP,
  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub w innej formie (do uzgodnienia),
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • pakiet socjalny.

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1,
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838