Specjalista ds. BHP
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Praca na ½ etatu

Zakres obowiązków:

  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usunięcia tych zagrożeń
  • Udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy
  • Opracowywanie dokumentów w tym m. in. wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP
  • Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP na poszczególne stanowiska pracy
  • Udział w dokonywaniu ryzyka zawodowego, wiążącego się z wykonywaną pracą
  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie oraz przechowywanie dokumentacji związanej z wypadkami przy pracy, a także wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
  • Inicjowanie oraz rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki BHP oraz ergonomii
  • Współdziałanie ze społeczną inspekcją pracy oraz zakładowymi organizacjami związkowymi

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze BHP w środowisku produkcyjnym
  • Dobra znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie BHP
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy na część etatu

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648