Specjalista ds. BHP
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
PORR S.A.
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie koordynacji BHP i OŚ na budowie infrastrukturalnej
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i Ochrony Środowiska przez pracowników budowy
  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z planem BIOZ i IBWR
  • Aktywne wdrażanie kultury BHP i OŚ
  • Dokumentowanie działań w zakresie BHP i OŚ na budowie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, zgodnie z wymaganiami prawa dla służby BHP
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad koordynacji BP i OŚ w branży budowlanej
  • Dobra znajomość zagadnień technicznych, budowlanych, BHP, PPOŻ, ochrony środowiska
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń, przygotowania prezentacji, pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność motywowania

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna
  • Miejsce pracy: Białystok

PORR S.A.

* PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291