Specjalista ds. BHP
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - lidera w branży przemysłowej, dostarczającego innowacyjne, globalne rozwiązania, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. BHP

Twoje zadania:

  • Realizacja polityki BHP, wsparcie ochrony środowiska i zarządzania ryzykiem
  • Monitorowanie bezpieczeństwa, inspekcje i audyty zakładów
  • Promowanie dobrych praktyk BHP i inicjowanie nowych rozwiązań
  • Przygotowywanie szkoleń, materiałów edukacyjnych i raportów
  • Wsparcie kierownictwa w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • Przygotowywanie raportów BHP i P. poż.
  • Inicjowanie i realizacja projektów związanych z kulturą BHP

Czego oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w BHP w branży chemicznej, produkcyjnej lub budowlanej
  • Angielski na poziomie B2
  • Gotowość do podróży służbowych (do 50% czasu)
  • Umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i szkoleniowe
  • Dodatkowym atutem będą certyfikaty BHP i uprawnienia P. poż..

Benefity:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji
  • Premia roczna
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • System kafeteryjny

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536