Specjalista ds. BHP
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
GRUPA KAN
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych BHP
  • Opracowywanie instruktarzy stanowiskowych, ocen ryzyka zawodowego, instrukcji BHP
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych
  • Tworzenie zarządzeń z zakresu BHP
  • Doradztwo w zakresie BHP i p.poż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe ze specjalnością BHP
  • Doświadczenie min. 3 lata w prowadzeniu BHP w zakładzie produkcyjnym – wymagane
  • Praktyczna znajomość BHP, p.poż oraz znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań powypadkowych i audytach BHP

Mile widziane

  • Uprawnienia Inspektora PPOŻ

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544