Specjalista ds. analizy sprzedaży na platformach marketplace
  • Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
PIOTR PAKUŁA
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

1. Rozwój Kanałów Sprzedaży na Marketplace:

Obsługa i rozwijanie kanałów sprzedaży, w tym dodawanie nowych ofert, optymalizacja istniejących oraz codzienna współpraca z przypisanymi platformami.

Analiza i korekty oferty produktowej w celu zwiększenia atrakcyjności.

2. Ekspansja na nowe platformy:

Wprowadzanie marki na nowe platformy sprzedażowe.

3. Zarządzanie Kampaniami PPC na Marketplace:

Projektowanie i zarządzanie kampaniami reklamowymi na platformach takich jak eBay, Kaufland, Allegro, Amazon.

Optymalizacja istniejących kampanii w celu maksymalizacji efektywności.

Analiza wyników kampanii i dostarczanie rekomendacji optymalizacyjnych.

4. Raportowanie i Analiza:

Tworzenie raportów podsumowujących wyniki na różnych okresach - tygodniowe, miesięczne, roczne.

Analiza rynku, działań konkurencji oraz trendów rynkowych w obszarze sprzedaży na przypisanych platformach.

Nasze wymagania

  • Znajomość i doświadczenie w prowadzeniu konta i sprzedaży na platformach marketplace takich jak Amazon i Allegro
  • Znajomość zasad tworzenia kampanii promocyjnych na Amazonie i Allegro
  • Zdolność do analizy danych, wnioskowania i przekładania liczb na działanie
  • Podstawowa znajomość Baselinker
  • Umiejętność analitycznego myślenia i sprawność w operowaniu liczbami
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodne poruszanie się po zagranicznych platformach

To oferujemy

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie
  • Stabilne Zatrudnienie - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Przyjazną Atmosferę Pracy
  • Aktywny udział w kształtowaniu rozwoju firmy
  • Stanowisko z Dużą Dozą Samodzielności

O nas

Firma założona w 2006 roku zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów do druku wielkoformatowego i artykułów dla plastyków.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Sprzedaży Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zakupów Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. marketingu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ofertowania Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zarządzania Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Eksportu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. transportu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. HR Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. turystyki Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659