Specjalista ds. analizy finansowej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – ŁÓDZKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych rozwiązań sprawozdawczych w oparciu o systemy BI,
  • utrzymywanie istniejących rozwiązań sprawozdawczych,
  • optymalizacja narzędzi kontrolingowych w celu poprawy jakości procesu raportowania,
  • analiza wyników finansowych sprzedażowych jednostek organizacyjnych,
  • udział w procesie budżetowania,
  • udział w tworzeniu planu finansowego,
  • przygotowywanie raportów oraz bieżących analiz.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, ekonometria),
  • doświadczenie w obsłudze systemów BI,
  • znajomość składni języka SQL,
  • znajomość języka DAX,
  • zaawansowana znajomość MS Excel w tym Power Query,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, dofinansowanie do świąt oraz świadczenia świąteczne dla dzieci pracowników),
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • dofinansowanie do karty sportowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny rozpoczął swoją działalność 1 kwietnia 2022 r. Powstał z połączenia trzech łódzkich instytutów działających w Sieci Badawczej Łukasiewicz: Łukasiewicz - Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych, Łukasiewicz Instytutu Przemysłu Skórzanego i Łukasiewicz - Instytutu Włókiennictwa. Łukasiewicz - ŁIT to ponad 400 pracowników, unikalna aparatura i potencjał kadry naukowej zlokalizowany w 7 centrach badawczych, działających w kilkunastu istotnych z punktu widzenia gospodarki obszarach badawczych. Przedmiotem podstawowej działalności Łukasiewicz - Łódzkiego Instytutu Technologicznego jest realizacja projektów badawczych oraz współpraca międzynarodowa w zakresie badań naukowych, prac rozwojowych i komercjalizacji w 4 kluczowych obszarach badawczych Sieci Badawczej Łukasiewicz: Transformacji Cyfrowej, Inteligentnej Mobilności, Zrównoważonej Gospodarki i Energii oraz Zdrowia. Łukasiewicz - ŁIT należy do Sieci Badawczej Łukasiewicz, trzeciej pod względem wielkości sieci badawczej w Europie. To zintegrowany gracz rynkowy dostarczający atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania biznesowe i technologiczne w obszarach automatyki, chemii, biomedycyny, teleinformatyki, materiałów oraz zaawansowanego wytwarzania.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889