Specjalista ds. administracyjno-biurowych
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Mercor sa
16. 11. 2022

Aktualnie poszukujemy pracownika do jednej ze spółek firmy Mercor.

Obowiązki

Obowiązki:
-        prace biurowe,
-        telefoniczny kontakt z klientem,
-        rejestracja i organizacja wizyt gości,
-        przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich.

Wymagania

Wymagania:
-        wykształcenie wyższe,
-        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: przy obsłudze biura, pracach administracyjnych itp.,
-        bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
-        łatwość w nawiązywaniu, utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych,
-        wysoka kultura osobista, aktywność, energia i precyzja w realizowaniu zadań,
-        dobra organizacja pracy,
-        dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i kreowania stanowiska pracy,
  • pracę w zgranym zespole,
  • pyszną kawę z ekspresu,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multi-sport, grupowe ubezpieczenia zdrowotne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,