Specjalista ds. Administracji i Finansów
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Human & Hunter Professional
27. 9. 2024

Dla naszego Klienta, firmy rozwijającej się prężnie w obszarze zarządzania nieruchomościami, specjalizującej się w obsłudze wynajmu i sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, poszukujemy Eksperta doświadczonego w obszarze finansów i administracji w branży nieruchomości. Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość zidentyfikowania kierunku rozwoju i rozbudowy struktur działu administracyjno-finansowego.

Opis stanowiska:

  • Obsługa i archiwizacja korespondencji oraz dokumentacji papierowej i elektronicznej
  • Zarządzanie biurem – zamawianie zaopatrzenia, dbanie o estetykę przestrzeni biurowej oraz sprzęt
  • Wsparcie organizacji spotkań i delegacji (sporadycznie)
  • Obsługa administracyjna klientów i najemców (telefoniczna i mailowa) w obszarze finansowym oraz związanym z umowami
  • Reprezentowanie firmy w urzędach/instytucjach na podstawie pełnomocnictwa
  • Sporządzanie umów najmu, sprzedaży oraz pozostałej dokumentacji związanej z zarządzaniem nieruchomościami (bazując na wypracowanych wzorach)
  • Aktualizacja bazy danych nieruchomości, najemców i klientów w systemie SON
  • Monitorowanie terminów ważności umów
  • Nadzór nad płatnościami, windykacja, planowanie przelewów, wystawianie faktur
  • Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu, planowanie i zlecanie płatności
  • Współpraca z kadrami i księgowością zewnętrzną (przesyłanie faktur, rozliczeń, dokumentacja pracownicza)
  • Sporządzanie zestawień finansowych dla klientów i nieruchomości
  • Fiskalizacja sprzedaży (sporadycznie)
  • Docelowo – kontroling finansowy (podstawowa analiza kosztów i przychodów)

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze finansowo-administracyjnym w branży zarządzania nieruchomościami lub deweloperskiej
  • Dobra znajomość przepisów prawa nieruchomości (KC, Ustawa o ochronie praw lokatorów) oraz umiejętność interpretowania i tworzenia dokumentów (umowy najmu, protokoły zdawczo-odbiorcze, dokumentacja techniczna)
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • Doświadczenie w pracy z systemami fakturowymi, CRM lub oprogramowaniem do zarządzania nieruchomościami (mile widziane znajomość systemów: SON, Fakturownia)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i otwartość na ludzi :)

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szkolenia branżowe i z zakresu rozwoju osobistego
  • Pracę w firmie o kameralnych strukturach, przyjaznej i otwartej atmosferze
  • Raportowanie i współpracę bezpośrednio z Właścicielem spółki
  • Ogromny wpływ na kierunek rozwoju firmy, możliwość wdrażania zmian i optymalizacji w firmie opartej na dobrych relacjach i komunikacji
  • Realna perspektywa rozwoju roli w kierunku lidera/kierownika działu administracyjno-finansowego.

Jeśli posiadasz doświadczenie w administracji finansowej w branży nieruchomości i poszukujesz rozwojowej roli w firmie, która stawia na otwartą i przyjazną atmosferę – zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291