Specjalista ds. administracji
  • Mała Nieszawka
kujawsko-pomorskie, Mała Nieszawka, kujawsko-pomorskie, Polska
Ayesa Polska sp z o.o.
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Koordynatorem Kontraktu;
  • Przyjmowanie korespondencji;
  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Nadawanie numerów korespondencji wychodzącej;
  • Obsługa urządzeń biurowych;
  • Systematyczna obsługa poczty e-mail;
  • Archiwizowanie korespondencji i dokumentów kontraktowych, w tym wykonywanie kopii;
  • Przygotowywanie pism i dokumentów do wysyłki za pośrednictwem poczty lub kuriera (pakowanie, adresowanie, opłacenie, nadanie);
  • Prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem i funkcjonowaniem biura oraz jego wyposażenia technicznego.

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenia średniego, mile widziani studenci kierunków technicznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, administracji projektowej
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567