Specjalista ds. administracji biurowej i zaopatrzenia
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Domarex.pl
23. 11. 2022

Firma Domarex, wieloletni producent Tekstyliów domowych i dekoracji poszukuje pracownika na stanowisko:
Rodzaj stanowiska: Specjalista Koordynator
Praca stacjonarna – Biurowa
Twój zakres obowiązków:
Ścisła współpraca z zarządem w celu optymalizacji procesów w firmie
Kontrola stanów magazynowych komponentów oraz produktów gotowych
Dbanie o ich odpowiedni poziom
Zaopatrywanie w potrzebne komponenty na podstawie prognoz i planów produkcyjnych
Bardzo dobra umiejętność negocjacji cen
Poszukiwanie nowych dostawców
Nadzór nad prawidłowym przyjęciem do magazynu produktów
Zapewnienie sprawnej i terminowej kompletacji materiałów dla produkcji
Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem i załadunkiem wysyłek
Organizacja i optymalizacja procesów magazynowych
Sporządzanie analiz i sprawozdań
Wsparcie pracy biura
Nasze wymagania: Umiejętności negocjacyjne, zarządzania ludźmi - warunek konieczny Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie nauki Znajomość programu Subiekt GT Obsługa komputera i programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) Dobra organizacja pracy i samodzielność Radzenie sobie ze stresem oraz umiejętność pracy pod presją czasu Motywacja i pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
Mile widziane: Znajomość języka angielskiego komunikatywnie w piśmie Znajomość branży tekstylnej Znajomość programów Subiekt, EDI będzie dodatkowym atutem
To oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie Praca w skonsolidowanym i przyjaznym zespole Możliwość wdrażania własnych pomysłów opartych na zdobytym doświadczeniu Możliwość rozwoju zawodowego Rabat pracowniczy na oferowane przez firmę produkty Niezbędne narzędzia pracy Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 - Praca stacjonarna