Specjalista ds. Administracji
  • Łódź, ul. Wierzbowa 46
łódzkie, Łódź, ul. Wierzbowa 46, łódzkie, Polska
Medicover Stomatologia
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • rejestracja i monitorowanie zleceń protetycznych,
  • obsługa korespondencji mailowej,
  • zarządzanie informacją z platform chmurowych,
  • kontakt poofertowy i obsługa posprzedażowa,
  • przygotowywanie i nadzorowanie wysyłki korespondencji oraz dokumentów przewozowych,
  • przeprowadzanie wdrożeń oraz weryfikacja przestrzegania procedur,
  • aktualizowanie i budowanie bazy danych,
  • monitorowanie zadowolenia z efektów pracy,
  • współpraca z innym działami,
  • nadzór nad stanem technicznym sprzętu oraz planowanie serwisów.

Dołącz do nas jeśli:

  • lubisz pracę z ludźmi i z każdym znajdziesz „wspólny język”,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadasz doświadczenie w administracji lub obsłudze klienta/pacjenta,​
  • lubisz pracować na jasno określonych celach,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, podejmującą inicjatywę i dobrze organizującą własną pracę.

Chcemy Cię poznać !

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera,
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które wyróżni Twoje CV w przyszłości,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699