Specjalista ds. Administracji
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Nord Energy Poland S.A.
24. 8. 2024

Nord Energy S.A poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. administracji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży OZE , która kładzie duży nacisk na innowacje i zrównoważony rozwój . Jeśli chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów i przyczynić się do transformacji energetycznej , zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki

  • Weryfikacja umów sprzedażowych dostarczanych przez przedstawicieli handlowych zgodnie z checklistą .
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej.
  • ,,Pierwszy kontakt" z klientem dzwoniącym do firmy , przekazywanie sprawy do odpowiedniego działu.
  • Przygotowywanie umów i aneksów z kontrahentami (osoby współpracujące B2B).
  • Wypełnianie druków zgłoszeń mikroinstalacji OSD.

Wymagania

  • Doświadczenie co najmniej 6 miesięcy
  • Skrupulatność , dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość MsWord ,MsExcel.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku administracji lub pokrewnym.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Elastyczność w zarządzaniu czasem pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie , na podstawie wybranej przez siebie formy zatrudnienia (B2B/ umowa zlecenie /umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.
  • Wsparcie w procesie wdrożenia się.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

  • Proszę o przesyłanie cv na email

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gdynia
  • Pracownik ds. administracji Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584