Specjalista do sprzedaży części zamiennych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Armax Sp. z o.o. Sp.k.
27. 8. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za:

  • sprzedaż i wysyłkę części zamiennych do maszyn budowlanych i rolniczych,
  • obsługę portali ogłoszeniowych, dodawanie ogłoszeń oraz ich aktualizację,
  • zamawianie towaru i kontrolowanie stanów magazynowych,
  • przyjmowanie towaru w systemie,
  • pakowanie i wysyłkę towaru,
  • kontakt ze stałymi Klientami.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
  • znajomość komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel),
  • znajomość środowiska sprzedaży internetowej (OLX, Sprzedajemy),
  • mile widziana znajomość systemu ERP (Optima),
  • mile widziane doświadczenie w handlu i obsłudze Klienta oraz znajomość zagadnień związanych z częściami zamiennymi.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku firmie w branży maszyn budowlanych, komunalnych i rolniczych,
  • szkolenia produktowe,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pełen pakiet świadczeń socjalnych.