Specjalista DevOps Linux
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Poland
Bank Millennium S.A.
23. 9. 2022
100.000 - 150.000
Informacje o stanowisku

specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

praca zdalna

rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

Mile widziane

Twój zakres obowiązków

Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem Kubernetes, Ansible

Rozwój i utrzymanie komponentów np.: Kafka, Elastic, Redis, Kubernetes itp.

Monitoring systemów w oparciu o Elastic, InfluxDB, Prometheus Grafana

Diagnostyka problemów z aplikacjami/komponentami Open Source

Przeprowadzanie/nadzorowanie wdrożeń nowych wersji aplikacji

Nasze wymagania

Znajomość założeń metodyki DevOps

Znajomość systemów opartych o Mikroserwisy (Java Spring, .Net Core), oraz zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów

Nastawienie na automatyzację codziennych zadań/operacji oraz znajomość technik automatyzacji (np. Ansible, Python, Helm )

Znajomość konfiguracji i troubleshotingu serwerów RedHat Linux

Znajomość podstawowych zagadnień bazodanowych (na poziomie pisania zapytań i przeglądania logów)

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administracji ElasticSearch

Mile widziana znajomość Redis, Kafka, Logstash

Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole rozwijającym kluczowe aplikacje

Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe

Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%) wraz z pakietem premiowym lub umowę B2B

Dla osób zatrudnionych na UoP opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

prywatna opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

zniżki na firmowe produkty i usługi

kawa / herbata

dodatkowe świadczenia socjalne

inicjatywy dobroczynne

dostęp do platformy MyBenefit

Szukamy Kandydatów którzy:

Są pasjonatami nowych technologii i ideologii DevOps

Są zainteresowani udziałem w projektowaniu i wdrażaniu wysoce zautomatyzowanych i sterowanych procesów mających na celu utrzymanie zestawu krytycznych aplikacji biznesowych

Podążają drogą nieustannej nauki i rozwoju, lubią dzielić się z innymi zdobytą wiedzą i doświadczeniami

Są zorientowani na pracę zespołową; szukamy pragmatycznych inżynierów którzy lubią pracować w zespołach agile’owych

Znają najnowsze technologie i co najważniejsze potrafią wykorzystać je w praktyce we właściwy sposób

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!