Specjalista/-tka ds planowania produkcji
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
SalesHR
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie planów produkcyjnych w oparciu o standardy produkcyjne - planowanie krótkoterminowe (produkty szybko rotujące)
  • współpraca z działem sprzedaży, zakupów, produkcji
  • dbałość o zapewnienie zaplanowania ciągłości produkcji
  • aktualizacja parametrów w systemie planistycznym, bieżące monitorowanie poziomu realizacji
  • opracowywanie dokumentacji związanej z produkcją
  • raportowanie zgodności wykonania planów produkcji

WYMAGANIA:
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku planowania produkcji - planowanie krótkoterminowe
  • znajomość procesów planistycznych w obszarze produkcji + znajomość systemu MES
  • dobre umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne, kluczowe dla firmy stanowisko
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie będącej liderem na rynku

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kielce
  • Specjalista ds. finansów Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889