SPECJALISTA/-KA DS. TECHNICZNYCH - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej
  • Ostrów Mazowiecka, ostrowski, mazowieckie
Ostrów Mazowiecka
Fabryki Mebli „FORTE” S.A.
29. 8. 2024

FABRYKI MEBLI FORTE S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko SPECJALISTY/-KI DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

TWOJE ZADANIA

 • Obsługa systemu eCommerce w zakresie zamówień konsumenckich

 • Obsługa konsumenta w zakresie udzielania informacji o bieżącej ofercie, nowych produktach, ofertach specjalnych

 • Przyjmowanie reklamacji od konsumentów

 • Przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentów sprzedażowych

 • Zarządzanie bazą danych klientów w systemie CRM

 • Monitorowanie wysyłek do konsumentów w kanałach sprzedaży B2C

 • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej w zespole sprzedażowym

 • Współpraca z działami marketingu, logistyki, produkcji itp., w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia procesu sprzedażowego

 • Przeprowadzanie ankiet mających na celu stałe podnoszenie jakości świadczonych usług

 • Inicjowanie działań budujących pozytywne doświadczenia konsumentów

TWÓJ PROFIL

 • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe w zakresie zarządzania, marketingu lub pokrewne

 • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta lub sprzedaży

 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

 • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

 • Zdolność do pracy zespołowej oraz samodzielność w działaniu

 • Znajomość narzędzi CRM i MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

 • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę konsumenta na rynku brytyjskim – znajomość w mowie i piśmie

 • Prawo jazdy kat. B

KORZYŚCI

 • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej

 • Możliwość przystąpienia do dodatkowej opieki medycznej

 • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

 • Możliwość dołączenia do programu Multisport

 • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

 • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

 • Dofinansowanie do wypoczynku

 • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

 • Karty podarunkowe dla dzieci pracowników

 • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl

Lub zadzwoń: 691 557 228

Możesz również aplikować poprzez link:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a94b223b60834d8ca3b57003d3565017

  • Praca Ostrów Mazowiecka
  • Ostrów Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544