Specjalista/ -Ka Ds. Obsługi Klienta W Bcc
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków: telefoniczna obsługa Klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym w zakresie sprzedaży i serwisu telefoniczna obsługa zgłoszeń serwisowych i sprzedażowych wg standardów Importera praca nad zgłoszeniami z systemu CRM oraz ze skrzynki mailowej budowanie długofalowych relacji z Klientami szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe WYMAGANIA: Nasze wymagania: wykształcenie minimum średnie komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego znajomość i obsługa pakietu MS Office skrupulatność, systematyczność w pracy wysoka kultura osobista oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne Mile widziane: doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta OFERUJEMY: To oferujemy: pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji okres wdrożenia w asyście specjalistów szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń realną szansę awansu dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej atrakcyjne wynagrodzenie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań zniżki pracownicze m.In. na usługi serwisowe dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210