Spawacze MIG, MAG, TIG praca w NIEMCZECH
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
Daar Personal Service GmbH
6. 5. 2024

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Obowiązki

  • Poszukujemy spawaczy z różnymi certyfikatami i umiejętnościami dla naszych zleceniodawców. Dobierzemy firmę odpowiednią do Państwa umiejetności, doświadczenia i znajomości jęzka niemieckiego. Posiadamy firmy na terenie wschodnich Niemiec niedaleko granicy
  • posiadamy oferty w całych Niemczech

Wymagania

  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Doświadczenie na stanowisku
  • Potrzebne auto na dojazd do pracy

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zorganizowanie kwatery w jednoosobowym pokoju
  • Brak Zeitkonta i możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Kontakt z polskim koordynatorem

  • Prosze o kontakt poprzez przycisk Aplikuj lub pod numerem telefonu: +49 15167339733

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Spawacz Niemcy

  • 110 655
    18 293