Spawacz - z doświadczeniem lub do przyuczenia
  • Narew, hajnowski, podlaskie
Narew
Pronar Sp z o.o.
27. 9. 2024

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Nasza firma to ok. 2500 zatrudnionych pracowników, 9 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 90 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Lokalizacja: Narew

Twój zakres obowiązków:

Poszukujemy pracowników do obsługi automatów do spawania kół tarczowych (felg do maszyn wolnobieżnych) ze stali czarnej w produkcji seryjnej.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność spawania lub gotowość do nauki spawania
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i oznaczeń spawalniczych
  • Posiadanie uprawnień spawalniczych MIG / MAG będzie dodatkowym atutem (w razie ich braku oferujemy możliwość ich zdobycia w trakcie pracy)

To oferujemy:

  • Możliwość nauki spawania "od zera"
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Gwarantowaną stawkę umowną z możliwością zdobycia nielimitowanego wynagrodzenia uzależnionego od ilości wyspawanych elementów (wynagrodzenie akordowe)
  • Pracę w komfortowych warunkach w halach spawalniczych
  • Nowoczesne narzędzia pracy i dobrej klasy odzież roboczą
  • Dofinansowane wyżywienie w stołówce przyzakładowej
  • Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
  • Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowe

Jesteś zainteresowany zaaplikuj poprzez link:

  • Praca Narew
  • Spawacz Narew
  • Narew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392