Spawacz Tig/Mig praca stała w Oświęcimu.
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Chemorozruch
3. 8. 2024

Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji "Chemorozruch" sp. z o.o. Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii
i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.
Spawacz – MIG 136/TIG 144
Miejsce pracy: Oświęcim.
Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:
 doświadczenie na stanowisku spawacza min. 3 lata,
 uprawnienia spawalnicze metodami MIG 136/TIG 144,
 bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej,
 dyspozycyjność,
 umiejętność pracy w zespole,
 sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.
Zakres obowiązków:
 spawanie konstrukcji stalowych różnego przeznaczenia lub rurociągów,
 posługiwanie się sprzętem spawalniczym, narzędziami ręcznymi
i elektronarzędziami oraz narzędziami pomiarowymi,
 możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów,
 praca z dokumentacją techniczną,
 praca wg wymagań jakości dotyczących spawania materiałów metalowych.
Oferujemy:
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
 możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: @
„Zgodnie z 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemorozruch sp. z o.o. moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko oraz w kolejnych rekrutacjach realizowanych przez ww. firmę”. Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. a i/c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), ponieważ wyraził/a Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Oświęcim
  • Spawacz Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648