Spawacz - Operator robota spawalniczego - Szwecja
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Baltix.se sp. z o.o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie elementów stalowych po robocie spawalniczym
  • obsługa robota spawalniczego (bez programowania)
  • obsługa elektronarzędzi
  • kontrola jakości wykonanych prac

WYMAGANIA:
  • spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia
  • doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
  • długofalową współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • odzież roboczą
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj"

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Zgłoszenia kandydatów są rozpatrywane na bieżąco, aż do momentu zatrudnienia odpowiedniej liczby osób. Zachęcamy zatem do szybkiego wysłania CV.

Na stanowiska: spawacz, programista i operator maszyn CNC, prowadzimy rekrutację ciągłą.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

116 161
18 749