Spawacz MIG/MAG / praca od zaraz/ 2-zmiany
  • Gdynia
spawacz MIG/MAG / praca od zaraz/ 2-zmiany
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Aneta Nicpoń
1. 10. 2024

Posiadasz umiejętność spawania MIG/MAG, ale brakuje Ci uprawnień? To nie problem!
Dla naszego Klienta - producenta maszyn rolniczych, będącego liderem w swojej branży – poszukujemy spawaczy. Oferujemy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia.
Zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą - Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona!
Lokalizacja: Głobino, k. Słupska
oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (opłacone składki, płatny urlop)
- stabilne zatrudnienie - możliwość przejścia pod bezpośrednie zatrudnienie przez Klienta
- prace w systemie 2-zmianowym
- prywatną opiekę medyczną
- dostęp do karty sportowej
- ubezpieczenie grupowe
- liczne zniżki na zakupy, usługi i rozrywkę
zadania
- wykonywanie prac spawalniczych, zgodnie z dokumentacją technologiczną
oczekujemy
- praktycznej umiejętności spawania MIG/MAG (bez konieczności posiadania uprawnień)
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
- dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym (06:30-14:30 / 14:30-22:30)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Gdynia
  • Spawacz Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667