Spawacz MIG/MAG
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
VIRTUS Personal GmbH
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Niemcy
Firma: VIRTUS Personal GmbH
VIRTUS Personal GmbH to firma z wieloletnim doświadczeniem, dbająca o negocjowanie korzystnych warunków pracy i płacy dla swoich pracowników. Nasz zespół pomoże Ci uzyskać najlepsze warunki zatrudnienia! Oferujemy wsparcie w organizacji zakwaterowania oraz załatwieniu wszelkich formalności, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
- Zakres obowiązków:
- Spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG
- Przygotowanie materiałów do spawania
- Obróbka i montaż konstrukcji spawanych
- Kontrola jakości spawów
- Praca z rysunkiem technicznym
- Współpraca z zespołem produkcyjnym i raportowanie wykonanych prac
Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- Doświadczenie na stanowisku spawacza MIG/MAG
- Uprawnienia spawalnicze
- Sumienność, precyzja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy na podstawie umowy o pracę
- Ubezpieczenie społeczne i wynagrodzenie zgodne z niemieckimi standardami
- Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wyposażenie w odzież ochronną oraz niezbędne narzędzia do pracy
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: Email: bewerbung(malpa)virtus-personal.de Tel.: +49 9951 957670 Fax: +49 9951 95767013
Adres:
Zwischen den Bächen 10
D-94405 Landau a.d. Isar
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.virtus-personal.de oraz Facebooka!
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Niemczech na atrakcyjnych warunkach!

  • Praca Jelenia Góra
  • Spawacz Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210