Spawacz - MAG, MIG, TIG
  • Żukowo
Żukowo, Żukowo, Pomorskie, Polska
Serwis Personalny Polska Sp. zo.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie sprzęgów według rys. technicznego
  • sprawdzanie jakości łączenia
  • obsługa narzędzi spawalniczych

WYMAGANIA:
  • Umiejętność spawania w minimum 2 z podanych metod: 111; 141; 135; 136; 138 materiały z grupy 1, 2, 3, 5 i 8 - potwierdzone ważnymi certyfikatami
  • Znajomość sprzętu spawalniczego oraz urządzeń pomiarowych - suwmiarka, spoinomierz, pirometr
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Prace w systemie dwuzmianowym 6:00 - 14:00 | 14:00 - 22:00
  • parking pracowniczy
  • pracę w nowoczesnym budynku
  • dojazdy z Gdyni do zakładu i z zakładu do Gdyni - Zakład znajduję się pomiędzy Gdynią, a Żukowem
  • dodatkowe płatne dni wolne przed świętami
  • Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i oczekiwań kandydata, spełniasz nasze wymagania?  Wyślij CV, na pewno się dogadamy w kwestii finansowej!