Spawacz MAG/MIG – Praca od zaraz – Atrakcyjne zarobki
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Arko Steel Works
5. 10. 2024

Spawacz MAG/MIG – Praca od zaraz – Atrakcyjne zarobki + dodatki (16-17€/h)(20-22€/h)
Firma: Arko Steel Works
Lokalizacja: Całe Niemcy (z zapewnionym zakwaterowaniem)
Opis stanowiska: Poszukujemy spawaczy MAG/MIG do pracy przy spawaniu konstrukcji stalowych, budowa balustrad, schodów, oraz prowadzenie prac naprawczych. Praca obejmuje zarówno projekty seryjne, jak i jednostkowe.
Wymagania:
Uprawnienia do spawania metodami MAG/MIG
Znajomość rysunku technicznego.
Mile widziana znajomość języka niemieckiego (nagradzana wyższym wynagrodzeniem).
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Wynagrodzenie: 16-17€ netto/h na start, po 3 miesiącach wzrost do 17-18€ netto/h.
Dodatkowo płatne nadgodziny oraz praca w weekendy.
Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz premiowania.
Zakwaterowanie (opłacone, maks. 2 osoby w pokoju).
Opłacony dojazd do Niemiec oraz transport między zakwaterowaniem a miejscem pracy.
Możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B(20-22€/h)
Możliwość szkoleń i awansów w młodej, prężnie rozwijającej się firmie z rodzinną atmosferą.
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na: kariera(at)arkosteelworks.pl
Telefon: +48 739 977 912

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Spawacz Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648