Spawacz MAG
  • Wrocław
Spawacz MAG
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Adesso Personal GmbH
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy pracowników na stanowiska Spawacz MAG
Adesso Personal GmbH jest firmą godną zaufania. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska pracy:
- Spawanie cienkich elementów
- Produkcja drzwi i okien w Löbz
- 1 zmiana
Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
- Posiadanie wiedzy na tema szlifowania
- Doświadczenie w zawodzie
- Posiadanie certyfikatu spawaliczego metoda MAG 135
- Spawacz musi umieć dokładnie czytać i interpretować rysunki techniczne
- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja
- motywacja do pracy
- dokładność w wykonywanych obowiązkach
Opis oferty:
- niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie: od 2700 euro netto/miesiąc
- Dieta od 50 euro do 60 euto na dzień
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- 150 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- opiekę polskiego koordynatora
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta pracy, to czekamy na Państwa CV. Zachęcamy rownież do zapoznania się z naszymi innymi ofertami pracy.

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584