SPAWACZ MAG 135 / SPAWACZ TIG 141
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.
3. 12. 2023
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • kontrola jakości spawanych elementów
  • dbałość o narzędzia pracy

WYMAGANIA:
  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku
  • preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność i staranność
  • mile widziane: znajomość j. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • stałe zatrudnienie na polską umowę o pracę w systemie jednozmianowym
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych z w pełni opłaconymi mediami, wyposażeniem kuchennym, Internetem oraz TV z polskimi kanałami
  • stacjonarny telefon z darmowymi rozmowami do Polski
  • bezpłatny transport samochodem służbowym na trasie Polska - Niemcy (także w czasie przerw w realizacji kontraktu)
  • rozszerzony prywatny pakiet medyczny obowiązujący w Polsce
  • prywatne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
  • premie świąteczne
  • dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych
  • premia za polecenie nowego pracownika - 500 EUR
  • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe
  • dodatek za prowadzenie samochodu służb. podczas dojazdów do pracy - 100 EUR /m

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

116 161
18 749