Spawacz
  • Mysłowice
Spawacz
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
Manuli Hydraulics Polska S.A.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Lutospawanie komponentów hydraulicznych,
  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji i montażu złączek hydraulicznych,
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Uprawnienia do spawania gazowego 311,
  • Doświadczenie w spawaniu gazowym 311,
  • Sumienność, obowiązkowość, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • Premię produkcyjną miesięczną,
  • Pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku),
  • Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • Ubezpieczenie grupowe PZU,
  • Karty Lunch Pass, Karty Multisport,
  • Parking pracowniczy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Manuli Hydraulics

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uruchamiamy rekrutację na stanowisko: Spawacz.