Spawacz 121/UP (Schwerin)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Polska
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy spawaczy 121/UP (Schwerin /Niemcy)

Pracodawca: IP Service GmbH

Miejsce pracy: Schwerin, Niemcy

Obowiązki:

- Spawanie przy produkcji podzespołów do wież wiatrowych na hali produkcyjnej

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie

- Aktualne certyfikaty spawalnicze

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na wykonywanie pracy mile widziana, lecz nieobowiązkowa

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- Wynagrodzenie w wysokości 19,00 € brutto/godz.

- Zakwaterowanie

- Ubranie robocze

W razie zainteresowania ofertą, proszę o przesłanie CV (w języku polskim lub niemieckim) i certyfikatów spawalniczych wraz z podaniem terminu dyspozycyjności na adres job@ips-personal.com / Tel.: +48 605 304 469

  • Praca Szczecin
  • Spawacz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080