Sortownik/czka
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Operacje Kurierskie
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)
  • sprawdzanie przesyłek przekierowanych oraz niedoręczonych poprzedniego dnia
  • ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych

WYMAGANIA:

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności – praca dodatkowa/ dorywcza, w godzinach nocnych i porannych
  • akceptacji miejsca pracy: Cementowa Kraków​ mile widziane osoby zmotoryzowane ze względu na start pracy w godz. nocnych
  • umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • samodzielności

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • stabilnej pracy w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością
  • wspólnego celebrowania wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291