Software Project Manager/Product Owner E-commerce Prestashop
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Tebim
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Poszukujemy doświadczonego Project Magera ze zdolnościami analitycznymi i wiedzą techniczną, który kierowałby zespołem deweloperów Prestashop , najlepiej od zaraz - 100% zdalnie. Potrzebujemy kogoś kto pokieruje zespołem wytwórczym, zapanuje nad projektem, pomoże zbudować koncepcję oraz architekturę rozwiązań a następnie zadba o jakość ich wytwarzania i pozytywną relację z klientem.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy topowym polskim software house specjalizującym się we wdrożeniach opartych na Prestashop oraz oficjalnym partnerem platformy.

Członkowie naszego zespołu współpracowali z firmami z USA, Europy zachodniej oraz Polski. Naszym celem jest zapewnienie oprogramowania idealnie dopasowanego do potrzeb naszego klienta, które pozwoli mu sprzedawać więcej i więcej.

Naszymi klientami z rynku polskiego są takie firmy jak Eltrox, Faktoria, Globkurier, PragmaGo, Grupa Azoty, Huzaro, Santander Leasing

Dołącz do nas i rozwijaj z Tebimową bracią najlepsze projekty E-commerce oparte o Prestashop w atmosferze wzajemnego wsparcia, wspólnych wartości i poszanowaniu zasady work life balance.

Jeśli jesteś pasjonatem technologii, potrafisz dowozić i trzymać projekty w ryzach napisz do nas!! ‍

Atutem będzie sympatia do pingwinów lub maskonurów. Tak już mamy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywaniem konceptów biznesowo-technicznych nowych sklepów oraz modyfikacji już istniejących w sklepach internetowych opartych o Prestashop.
  • Praca z klientem przy projekcie wdrożenia sklepu internetowego
  • Zarządzanie projektem, komunikacja z klientem oraz programistami - zarządzanie ich pracą
  • Definiowanie zadań i kontrola budżetu projektu
  • Konfiguracja systemów e-commerce zgodnie z wypracowanymi celami biznesowymi
  • Organizacja i koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi
  • Rozwijanie i optymalizacja sposobu prowadzenia projektów oraz prowadzenie związanej z nią dokumentacji.
  • Raportowaniem z postępu pracy nad projektami

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Minimum pięć lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT w firmie usługowej IT/agencji/software house najlepiej z sektora E-commerce
  • Znajomość zagadnień technicznych dotyczących budowy sklepów internetowych
  • Znajomość trendów w e-commerce
  • Znajomość zagadnień analitycznych związanych z monitorowaniem wskaźników sklepów internetowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Terminowość i sumienność
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania i tworzeniem scenariuszy testowych
  • Znajomość platformy Prestashop

ZAPEWNIAMY:

  • Wynagrodzenie stałe 9000-17 000 zł netto / B2B
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Pracę w młodym, przyjaznym i kreatywnym zespole
  • Udział w ciekawych i trudnych projektach umożliwiających rozwój posiadanych kompetencji
  • Wsparcie innych członków zespołu
  • Dużą samodzielność i wpływ na ostateczna realizację projektu
  • Pracę w 100% zdalną
  • Ciekawe wyzwania i różnorodne projekty
  • Spokój psychiczny i dobre warunki pracy dla osób z kompetencjami chcących rozwijać się z naszą firmą
  • Otwartość na nowe rozwiązania i pomysły
  • Finansowanie szkoleń i rozwoju
  • Spotkania integracyjne – minimum dwa razy w roku
  • Nowoczesne narzędzia pracy

JAKA JEST NASZA KULTURA PRACY:

  • Dbamy o to, aby każdemu pracowało się dobrze i wzajemne wsparcie członków zespołu
  • Mamy zespół, który wyznaje wspólne wartości i potrafi razem pracować
  • Stawiamy na ciągły rozwój i nowe rozwiązania pozwalające lepiej i sprawniej budować poważne aplikacje
  • Lubimy szybkie i sprawne działanie – nie tworzymy problemów tam, gdzie ich nie ma
  • Dbamy o Twój czas wolny i komfort pracy
  • Jeśli już z kimś pracujemy stawiamy na długotrwałe relacje – zarówno z członkami zespołu jak i klientami

CZEGO NIE ZAPEWNIAMY:

  • Ciepłej posady dla osób marzących, żeby gdzieś się ukryć w korporacji
  • Miejsca dla kogoś kto udaje, że pracuje nadwyrężając resztę zespołu
  • Wynagrodzenia nieadekwatnego do wnoszonych kompetencji

REKRUTACJA:

  1. Rozmowa wstępna
  2. Spotkanie z zespołem
  3. Wkopałeś/aś się - będzie co robić

Dołącz do Naszego zespołu!

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838