ŚLUSARZ/OPERATOR STACJI TECHNOLOGICZNEJ
  • Żychlin
Żychlin, Żychlin, Łódzkie, Polska
Krajowa Grupa Spożywcza Spółka Akcyjna
31. 7. 2024

Oddział "Cukrownia Dobrzelin" w Dobrzelinie poszukuje kandydatów na stanowisko:
ŚLUSARZ/OPERATOR STACJI TECHNOLOGICZNEJ w okresie kampanii cukrowniczej
Zakres obowiązków:
- Realizacja przeglądu, konserwacji i remontu instalacji maszyn oraz urządzeń do produkcji cukru
- W okresie kampanii cukrowniczej obsługa urządzeń, instalacji oraz sterowanych komputerowo stacji technologicznych do produkcji cukru
- Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
- Prace ślusarskie
Oczekiwania wobec kandydatów:
- Preferowane wykształcenie techniczne, kierunek mechaniczny
- Preferowane doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki i technologii
- W okresie kampanii cukrowniczej gotowość do pracy w systemie zmianowym - równoważnym
- Obsługa komputera, podstawowa znajomość pakietu MS Office
- Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od efektów pracy
- uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
- bogaty pakiet socjalny ( m. in. Pracowniczy Program Emerytalny, Prywatna Opieka Medyczna)

  • Praca Żychlin
  • Ślusarz Żychlin
  • Operator Żychlin
  • Operator maszyn Żychlin
  • Żychlin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544