Ślusarz narzędziowy - mechanik
  • Pcim
Pcim, Pcim, Małopolskie, Polska
KLGS Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Firma KLGS sp. z o.o., należąca do międzynarodowej spółki oraz działająca na rynku przetwórstwa tworzyw konstrukcyjnych poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Pcim 1512
Twój zakres obowiązków:
• Demontaż urządzeń mechanicznych form wtryskowych
• Ocena stopnia zużycia części mechanicznych ruchomych
• Mycie elementów mechanicznych w myjkach ociekowej i ultradźwiękowej
• Montaż urządzeń po myciu i smarowaniu elementów ruchomych
• Kontrola stanu szczelności układów chłodzenia
• Kontrola układów gorących kanałów, test grzałek i termopary
• Prace naprawcze takie jak: polerowanie, pasowanie elementów
• Uzupełnianie ubytków na krawędzi elementów form poprzez spawanie na zimno
• Czyszczenie układów gorąco-kanałowych
Czynności jak wyżej wykonywane są przy użyciu następujących urządzeń i narzędzi:
• Obsługa ultradźwiękowych pilarek i polerek
• Obsługa myjki ultradźwiękowej
• Obsługa myjki ociekowej
• Obsługa urządzenia do czyszczenia wodnych kanałów chłodzenia form
• Obsługa regulatora gorących kanałów przy testowaniu sprawności grzałek i termopary
• Obsługa wodnej pompy do testowania szczelności układów chłodzenia
• Obsługa urządzeń do napawania ubytków tak zwany „zimny spaw”
Zapewniamy:
• Szkolenia z obsługi urządzeń jak wyżej
• Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• Wdrożenie, dobrą atmosferę w zespole
• Szkolenie z umiejętności demontażu i czyszczenia układów gorąco-kanałowych przez przedstawicieli firm Synventive, Mold-Masters, Thermoplay s.p.a.
• Szkolenie z obsługi żurawia, wciągarki i wózków elektrycznych niezbędnych do transportu urządzeń – pracodawca organizuje i pokrywa koszt kursów
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji z zakresu chemii technicznej, smarów, nowoczesnych środków czyszczących, smarujących
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
• Mile widziane doświadczenie w naprawie, konserwacji i regeneracji form wtryskowych,
• Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów związanych
funkcjonowaniem form wtryskowych
• Dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku)
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 12 274 32 23 lub odwiedzając naszą firmę w Pcimiu (Pcim 1512). Zachęcamy do wysłania CV na adres @

  • Praca Pcim
  • Ślusarz Pcim
  • Mechanik Pcim
  • Pcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584