ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - MECHANIK
  • Pcim
Pcim, 32-432 Pcim 1512, powiat: myślenicki, woj: małopolskie
KLGS SP. Z O.O.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
• Demontaż urządzeń mechanicznych form wtryskowych
• Ocena stopnia zużycia części mechanicznych ruchomych
• Mycie elementów mechanicznych w myjkach ociekowej i ultradźwiękowej
• Montaż urządzeń po myciu i smarowaniu elementów ruchomych
• Kontrola stanu szczelności układów chłodzenia
• Kontrola układów gorących kanałów, test grzałek i termopary
• Prace naprawcze takie jak: polerowanie, pasowanie elementów
• Uzupełnianie ubytków na krawędzi elementów form poprzez spawanie na zimno
• Czyszczenie układów gorąco-kanałowych

Inne wymagania
[Inne : • Szkolenia z obsługi urządzeń (ultradźwiękowa polerka itp.)
• Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• Wdrożenie, dobrą atmosferę w zespole
• Szkolenie z umiejętności demontażu i czyszczenia układów gorąco-kanałowych przez przedstawicieli firm Synventive, Mold-Masters, Thermoplay s.p.a.
• Szkolenie z obsługi żurawia, wciągarki i wózków elektrycznych niezbędnych do transportu urządzeń

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Pcim
  • Ślusarz Pcim
  • Mechanik Pcim
  • Pcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584