Ślusarz - narzędziowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service S. A.
24. 9. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. (nr certyfikatu 23286) to lider w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań HR.

Obecnie, dla naszego Klienta, dystrybutora nowoczesnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej oraz elementów metalowych, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Ślusarz-narzędziowy

Opis stanowiska:

  • przezbrajanie i ustawianie urządzeń zgodnie z planem produkcji,
  • bieżące naprawy sprzętu,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 30 – 31 zł brutto/godz.,
  • premię: do 300 zł netto w pierwszych 3 miesiącach, później do 450 zł netto,
  • dodatek za dojazdy – 120 zł netto,
  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kwalifikacji (np. uprawnienia na wózek widłowy),
  • dodatki za pracę w soboty (+50%) i nadgodziny (+100%),
  • darmową kawę i herbatę każdego dnia, owocowe czwartki.

  • Praca Szczecin
  • Ślusarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836