Ślusarz
  • Bielsko-Biała
Ślusarz
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności narzędzi- form i okrojników
  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii
  • Okresowe przeglądy narzędzi
  • Prawidłowe utrzymywanie oraz dbanie o powierzony sprzęt

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe- ślusarz narzędziowy, budowa maszyn
  • Podstawowa znajomość budowy form odlewniczych
  • Podstawowa znajomość procesu odlewania
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Mile widziane:

  • Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe
  • Uprawnienia spawalnicze TIG/MAG
  • Doświadczenie w regeneracji form lub pochodne

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"

  • Praca Bielsko-Biała
  • Ślusarz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210