Ślusarz / bankwerker
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Armadas BV
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie różnego rodzaju prace ślusarskich

    (szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, frezowanie, cięcie, piłowanie)
  • praca z produktami ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium
  • dbałość o miejsce pracy
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe w firmach produkcyjnych, najlepiej w przemyśle metalurgicznym
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • precyzja, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • stawka godzinowa € 14.01 + dodatek za godziny popołudniowe oraz dodatek wakacyjny
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy
  • możliwość przejścia na kontrakt u klienta
  • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie
  • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje
  • brak stawek wiekowych
  • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego

  • Praca opolskie
  • Ślusarz Strzelce Opolskie
  • Ślusarz opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836